Działamy na rynku od 1996 roku. Zaczynaliśmy, jako mała firma z aspiracjami. Dziś nasze okna i drzwi cieszą klientów w niezliczonej ilości domów, firm i instytucji publicznych. Jest to dla nas prawdziwym powodem do dumy i siłą napędową do tego, żeby pracować jeszcze lepiej. Zobacz jak widzimy świat  i do czego dążymy.

Producentokien.eu to niezawodność w każdej sytuacji. Cechuje nas przede wszystkim profesjonalizm i pasja. Wiemy, że potrzebujesz gwarancji na okna, wieloletniego serwisu i pomocy w doborze odpowiednich rozwiązań. Zawsze służymy Ci radą i dajemy z siebie to, co najlepsze. Gwarantujemy montaż, serwis oraz gwarancję na nasze wyroby. Twoje zaufanie zobowiązuje nas do tego, żeby dostarczać najlepszych rozwiązań.

Nasze drzwi i okna PCV to:

 • Bezpieczeństwo

  w naszej ofercie znajdują się drzwi i okna o różnych klasach bezpieczeństwa. Zawsze doradzamy naszym klientom w kwestii doboru i montujemy okna i drzwi tak, żeby idealnie spełniały swoje zadania.

 • Ekologia

  dbamy o Ciebie, Twoją rodzinę i środowisko naturalne. Nasze produkty powstają z profili VEKA, posiadają niezbędne atesty i są wolne od ołowiu. Drzwi PCV i okna mogą być bezpiecznie stosowane w każdym miejscu – w obiektach służby zdrowia, przedszkolach czy szkołach.

 • Komfort użytkowania

  Nasze okna stworzyliśmy tak, żeby móc dopasować je do Twoich potrzeb. Możesz wybrać dowolny kształt, wielkość i sposób otwierania. Okna można łatwo zamontować i umyć.

 • Oszczędność

  szyby montowane w naszych drzwiach i oknach  posiadają właściwości termoizolacyjne. To daje Ci oszczędność na ogrzewaniu. Dodatkowo nasze okna możesz kupić w wyjątkowo korzystnej cenie.

 • Jakość

  Nasze okna i drzwi  to wybór na lata. Doskonałej jakości materiały, przemyślany proces produkcyjny i dbałość o każdy szczegół gwarantują Ci maksymalne zadowolenie. Wiesz, że kupujesz coś, co da Ci zadowolenie.

Tworzymy kawałek świata

Do swojej pracy podchodzimy jak do tworzenia. Nawet w okna PCV można włożyć artyzm i maksimum zaangażowania. Każdy profil można przekształcić w coś, co stanie się częścią Twojego domu czy biura. Integralną częścią, która zawsze spełni swoje zadanie.  Zatrudniamy pracowników, którzy podzielają wizję tworzenia rzeczy trwałych i bezpiecznych. Każdy pracownik jest przeszkolony i posiada doświadczenie w pracach montażowych. To daje Ci gwarancję zadowolenia i spokojny sen.

Tworzymy okna, przez które oglądasz świat. Dbamy o to, żebyś widział go jak najlepiej.